Atsiliepimai

12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
  Subscribe  
naujausi seniausi
Notify of
Janina

Laba diena,
2019.10.07 man teko pasinaudoti GMP 9-osios brigados paslaugomis. Mane tiesiog nustebino nuoširdumu, dideliu noru padėti, empatija. Dėkoju ir linkiu medikams kuo geriausios sėkmės gyvenime ir darbuose.

Tatjana M

Laba diena, noriu labai padėkoti GMP ekipažui, šiandien, 2019-03-15 9 val, atvykusiam pagal iškvietimą į Vingio g. Buvau visiškai pasimetusi kai mano mama prarado sąmonę, neryškiai kvėpavo, negalėjau apčiuopti pulsą…Labai dėmesingas gydytojas, neįsiminiau pavardės, lygtai Belevičius. Brigada suteikė visapusišką skubią pagalbą, padarė reikalingus tyrimus ir veiksmus. Mama atsigavo, kvėpavimas normalizavosi, kraujo spaudimas normoje. Gydytojas buvo labai malonus ir dėmesingas, viską išaiškino ir man ir ligonei. Kadangi mamai jau 82 m ir ji nekalba lietuviškai, gydytojas viską jai paaiškino rusų kalba, o tokių gydytojų tikrai mažai. Didžiulis Ačiū Jums labai! Labai labai Jums dėkoju už viską-svarbiausia už profesionaliai atliktą pagalbą ir… Read more »

Jolanta

Labai norim padėkoti darbuotojai, kuri pagal iškvietimą 2019-03-12 atvyko ir apžiūrėjo mūsų sūnaus (paauglio, sportuojantis) sveikatą. Labai buvom nustebinti, jog iškart buvo atlikta daug tyrimų vietoj, dirbo profesionaliai, dėmesingai. Labai esam dėkingi už Jūsų darbą ir profesionalumą. Ko geriausios kloties Jums. Ačiū. Pagarbiai, Jolanta.

Ausra

Labai noriu padėkoti, 4 brigados vyrukams, kurie 2018.10.14 vidurnaktį padėjo mano močiutei. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalę pagalbą, nuoširdumą, supratingumą, ir svarbiausiai žmoniškumą!!!
AČIŪ
Pagarbiai Elena

Darius

Nuoširdi padėka greitosios pagalbos automobilio JZD 377 ekipažui, dirbusiam rugsėjo 8 dieną. Nors tėvuko išgelbėti nepavyko, tačiau medikų pasiaukojimas, kova iki galo, profesionalumas, ilgam išliks mūsų širdyse. AČIŪ

Aivaras

Super, greitai, operatyviai atliko savo darbą, brigada buvo be priekaištų. 2018 07 23 17 val iškvietimas į Klipščius.

Aldona

Norėčiau padėkoti GMP med. felčerei R.Kuprienei ir visam ekipažui už suteiktą pagalbą mano mamai, už profesionalumą ir žmogišką gerumą. Sėkmės Jūsų sunkiame, bet nepaprastai reikalingame darbe.
Su dėkingumu

Vida

Nuoširdus ačiū medikų brigadai ,kuri atvyko gruodžio 13 pavakarėje į Varpų gatvę.
Dėkoju Jums už profesionalumą ,žmoniškumą ,širdies šilumą .

A. Paskauskiene

Nuoširdžiai dėkoju medikų brigadai, šiandien aptarnavusiai mane Pušų g., Sudmantai, Klaipėdos raj. Malonus bendravimas, profesionalus patarimai, kompetencija, didele dalimi prisideda prie gydymo efektingumo. Sėkmės Jums, Jūsų sunkiame darbe.

Gintaras

Noriu padėkoti medikų brigadai, kuri lapkričio 10-11 d. naktį buvo atvykusi į Kuncų g. Dėkoju, tikri profesionalai. Pagarbiai GM.

kRILOVI

Благодарим бригаду скорой помощи – СИЛЬВУ ЕЛИСТРАТОВУ, РАЙМОНДАСА и третью медицинскую сотрудницу за оперативный выезд (4 минуты) на место вызова (Тайкос 59), оперативную и полную диагностику больного, мгновенное оказание помощи и твёрдое решение, оживлять, больного. Настоящая фронтовая бригада, подарившая жизнь 87 летнему больному человеку. До глубины души тронуты милосердием и заботой этих работников скорой помощи. Спасибо.

Pacientas 1620070023

Šiandien kviečiausi greitąją medicinos pagalbą ir noriu perduoti padėką brigados medikui S.Jasiūnui, už jo optimizmą ir paguodžiančius žodžius.